Twój niepowtarzalny e-sklep

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało autorskie oprogramowanie, które jest proste w użytku i równocześnie pełne przydatnych funkcji. Wszystko po to, by zagwarantować naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie e-sklepu na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań przystosowanych do różnorodnych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz przesyłek, także do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a jest to jedynie część świadczonych przez nas usług.

Według zebranych przez nas danych, korzystanie z opracowanych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia kilka godzin pracy każdego dnia. Nasi eksperci systematycznie dodają kolejne opcje, byś jako sprzedawca mógł skupić się na biznesie, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, dobrany do Twoich wymagań. Ponadto masz możliwość sprawdzenia naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Zobacz, że korzystanie z niej jest faktycznie proste i zacznij sprzedaż w Internecie razem z nami.

Zakładając sklep internetowy na Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, gdy jesteś pasjonatem czegoś i pragniesz połączyć zainteresowanie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To znakomite rozwiązanie, gdy chcesz zacząć dorabiać do wypłaty, ale też sprawdzić plan na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.